O Stronie

Na Szczytach” powstało w 2018 z połączenia czterech pasji: obcowania z przyrodą; fascynacji górami; potrzeby podróżowania oraz fotografii. Od najmłodszych lat uwielbiałem spędzać czas na łonie przyrody, sądzę, że duży wpływ na to miało członkostwo w harcerstwie. Fascynacja górami rozpoczęła się od wyjazdu (2013) w Pieniny w których to stawiałem pierwsze kroki w górach. Jeżeli chodzi o podróżowanie – niezależnie czy jest to tzw. szybki citybreak, czy wyjazd w góry – to odbywa się ono przeważnie w sposób budżetowy, więc sądzę, że każdy z Was przy odrobinie samozaparcia będzie mógł zrealizować opisywane przeze mnie wyjazdy.

Prowadzenie Internetowego dziennika ma przełożyć się na bardziej systematyczne realizowanie wspomnianych pasji oraz wzrost jakości działań z tym związanych. A więc do dzieła!

Przyroda
Góry
NaSzczytach
Fotografia
Podróżowanie

"Góry są po to, by żyć nimi w dolinach"

Roman Rogowski

JOHN DOE / PHP DEVELOPER

What I do for fun? Weekends away with friends. Peace, quite and space to be creative.

Co znajdziesz na stronie?

Na stronie znajdziesz między innymi opisy górskich wędrówek – zarówno jednodniowych wypadów za miasto, jak i długich wyjazdów wakacyjnych – wraz z dużą ilością fotografii oraz materiałów filmowych. Relacje te są szczegółowo opisane, dodatkowo każda relacja zawiera trasę zaprezentowaną na mapie – dzięki czemu będziesz mógł skorzystać z tych informacji podczas planowania swoich własnych wyjazdów.

Podczas każdej wyprawy górskiej niezbędne są noclegi, w przeważającej mierze podczas wędrówek nocuje w schroniskach, bądź pod namiotem. Tej tematyce poświęcony został osobny dział – Schroniska – w którym znajdziesz wszystkie niezbędne informacje na temat danego obiektu (Opis, lokalizacja, cennik, kontakt) wraz ze zdjęciami.

Mam nadzieję, że lektura tego portalu zainspiruje Twoją osobę do organizacji podobnych podróży, a informacje zawarte na tej stronie będą mogły stanowić dla Ciebie źródło cennych i przydatnych informacji!

Get more stuff

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.